banner isbank

Satranç Haberleri

Küçükler ve Yıldızlar Takım Şampiyonası Çevrimiçi Kayıt Hakkında Önemli Duyuru

turkiye kucukler_yildizlar_takim_turnuvasi_500px2017 - 2018 Etkinlik dönemi  Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç  Şampiyonası  finalleri   04 - 10 Haziran tarihleri arasında Çorum Anitta Otel’de gerçekleştirilecektir. Finallere 2017-2018 etkinlik dönemiyle sınırlı kalmak koşuluyla il yarışmalarını tamamlayan tüm takımlar katılabilecektir. Finallere katılacak takımların ana liste kayıt işlemleri il temsilcilikleri tarafından çevirimiçi kayıt sistemi kullanılarak yapılacaktır. İlimizden finallere katılacak takımların ana listelerini 27 Mayıs 2018 Pazar günü saat 13.00'e kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde bir takım en az dört en fazla sekiz sporcu yazabilir. Kadınlar kategorisinde ise bir takım en az iki en fazla dört sporcu yazabilir. Bir takım bu üç kategoriden isterse bir tanesine isterse iki tanesine isterse de her üçüne de kayıt yaptırabilir. 

Ana Liste Bildirim Formu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi

foto
    
            
       19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası Özel Hatay Doğa Okullarında düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 

Turnuva sonuçları aşağıdadır.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası Doğa Okullarının Katkılarıyla Yapılacak

images
19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Özel Hatay Doğa Okullarında 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı satranç turnuvası yapılacaktır. Özel Hatay Doğa Okullarının katkılarıyla yapılacak turnuva ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde mevcuttur. Yedi farklı kategoride toplam 600 kişi ile sınırlı yarışmaya Hatay'da ikamet eden sporcular başvuru yapabilir.
Başvuru yapmak için tıklayınız.
Başvuru yapan sporcuların katkı payını adı-soyadı ve  kategorisini belirtilerek 16 Mayıs 2018 Çarşamba saat:17:00 a kadar Hatay Doğa Spor Kulübü Derneğine teslim etmeleri gerekmektedir.
Yarışma başvuruları ve katkı payı ödemeleri 17 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar uzatılmıştır.
Yarışma Yönergesi                    Turnuva Ödülleri

Hatay Kültür Temel Liseleri Satranç Turnuvası Tamamlandı

IMG-20180508-WA0013
05-06 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılan Hatay Kültür Temel Liseleri satranç turnuvası yapıaln ödül töreni ile tamamlandı. Dört kategoride toplam 259 sporcunun yarıştığı turnuvada her kategoride ilk üç dereceyi alan sporculara kupa, madalya ve para ödülü verilirken, her kategorinin en iyi bayan sporcularına da madalya ve para ödülü verildi. Yarışmanın ödül töreni ile ilgili fotoğraflar heberin devamındadır.


Devamını oku...

TED Hatay Koleji Küçük Kızlarda Türkiye Dördüncüsü

500 kutahya
02-06 Mayıs 2018 tarihlerinde Kütahya'da yapılan 2018 Okul Sporları Satranç  Türkiye Birinciliği yarışmalarında TED Hatay Koleji Küçükler kızlar kategorisinde dördüncü olarak dereceye girmiştir. Yarışmada Gençler genel kategoride Uğur Anadolu Lisesi altıncı, Gençler kızlar kategorisinde TED Hatay Koleji sekizinci, Yıldızlar kızlar kategorisinde Mağaracık Ortaokulu onuncu olmuşlardır. 

TSF Haberleri

Banner - Market

tsf market_ban

Hakem Kursları Başvuruları

belgeler-banner aday-hakem-banner hakem-gelisim-banner 

Hakem Eğitim Videoları

adayhakem logo

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase