banner isbank

Satranç Haberleri

Süper Lig Şampiyonu Hatay Büyükşehir Belediyesi GSK

super sampiyon
25 Temmuz - 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Ankara Crown Plaza Otel'de gerçekleşen 2018 Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi şampiyonluğunu Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kazandı.
Şampiyonada Hatay Büyükşehir Belediyesi sporcuları sekiz masanın yedisinde derece yeparak kürsüde yerlerini aldılar. Birinci, ikinci, üçüncü, beşinci ve altıncı masalarda yarışan sporcular masalarında birinci olurken, dördüncü ve sekizinci masalara yarışan sporcular masalarında üçüncü oldular.
Takımımızı ve sporcularını tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

18. Yayladağı Kültür ve Aba Güreşleri Festivali Tamamlandı

yayladagi odul
18. Yayladağı Kültür ve Aba Güreşleri Festivali Satranç Turnunuvası 3 Ağustos 2018 tarihinde Yayladağı Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda yapılan müsabaklarla tamamladı. Turnuvada Açık kategoride Önder Perçin, 14 Yaş ve Altı kategorisinde Emre Çoşkun birinci oldu. Yarışmada derece yapan sporculara ödülleri Yayladağı belediye başkanı sayın Mehmet Kalkan tarafından verildi. Yarışma sonuçları aşağıdadır.


Ödül Alanlar

14 Yaş ve Altı 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur Sıralama Çapraz Tablo
Açık 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur Sıralama Çapraz Tablo

18. Yayladağı Kültür ve Aba Güreşleri Festivali Satranç Turnuvası Duyurusu

duyuru 1
3 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak olan 18. Yayladağı Kültür ve Aba Güreşleri Festivali Satranç turnuvasında yarışma yönergesinin 2.1 maddesi gereği Hatay doğumlu sporcular yarışacağından Hatay ili doğumlu olmayan sporcular yarışmaya alınmayacaktır.

Çubuk Belediyesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası Tamamlandı.

whatsapp image_2018-07-29_at_18.32.48whatsapp image_2018-07-29_at_18.34.3723-29 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılan Çubuk Belediyesi Uluslararası Açık Satranç turnuvası tamamlandı. Turnuvada yarışan ilimiz sporcularından 14 Yaş ve Altı kategorisinde  Arda Altundal dördüncü, 8 Yaş ve Altı kategorisinde Çağdaş Pişkinpaşa beşinci olarak ödül almışlardır. Turnuvaya katılan ve derece yapan tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

10. Hatay Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası

hatay logo
     Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği 10. Hatay Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 02-08 Eylül 2018 tarihleri arasında Hatay/Antakya/ Hatmek Salonunda gerçekleştirilecektir. 
     Toplam ödül 31000 TL olup ayrıntılı bilgi için Turnuva Sayfasını ziyaret ediniz.  

Online kayıt olmak için tıklayınız.

TURNUVALAR

hatay logo
malatya
bakent
cubuk
burdur
kesan
troya

Banner - Market

tsf market_ban

Hakem Kursları Başvuruları

belgeler-banner aday-hakem-banner hakem-gelisim-banner 

Hakem Eğitim Videoları

adayhakem logo

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase