banner isbank

Satranç Haberleri

Türkiye Kupası Hatay İl Birinciliği Turnuvası Başladı

trkiye kupas_hatay_il_birincilii

     Türkiye Kupası Hatay İl Birinciliği yarışması Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Yemekhanesinde başlamıştır. 


     Turnuva sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız...

        3. Kademe Kıdemli Antrenörlük Uygulama Eğitimi Kursu İlanı

3 kademe_kdemli_antrenorlukYeteri sayıda başvuru olması halinde 17 – 25 Aralık 2022 tarihleri arasında İSTANBUL’da 3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimi Kursu planlanmıştır.

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Antrenör Eğitimi Yönetmeliği gereğince bu kursa sadece, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığının açmış olduğu 3. Kademe Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar, Spor Bilimleri Fakültesi ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunları olup denklik başvurusu ile Temel Eğitimden muaf olanlar başvuru yapabilirler.

Ayrıca, katılım şartlarından biri olan ve Antrenör Talimatında yer alan 2. Kademe Temel Antrenör Belgesine sahip iken alanı ile ilgili ez az iki ‘’Gelişim Semineri’’ni almamış antrenörler kursa katılım sağlayamayacaktır.

Devamını oku...

EMEKTARLAR HATAY SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ANTAKYA GENÇLİK MERKEZİNDE BAŞLADI

EMEKTARLAR  Emektarlar Hatay İl Birinciliği Antakya Gençlik Merkezinde başladı. Yarışma eşlendirme ve sonuçlarını takip etmek için tıklayınız.

Yıldızlar (13-18 Yaş) Hatay Satranç İl Birinciliği Turnuvası

satranc2Yıldızlar (13-18 Yaş) Hatay Satranç İl Birinciliği yarışması 16-17-18 Aralık 2022 tarihlerinde Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Yemekhanesinde yapılacaktır. Turnuva ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde yer almaktadır.

Turnuvaya kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Yarışma Yönergesi

Küçükler (10-12 Yaş) Hatay Satranç İl Birinciliği Turnuvası

satranc2Küçükler (10-12 Yaş) Hatay Satranç İl Birinciliği yarışması 16-17-18 Aralık 2022 tarihlerinde Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Yemekhanesinde yapılacaktır. Turnuva ile ilgili ayrıntılar yarışma yönergesinde yer almaktadır.

Turnuvaya kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Yarışma Yönergesi