banner isbank

9.Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası Sona Erdi

maras18final18
9.Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç turnuvası sona erdi. Turnuvada yarışan  ilimiz sporcularının aldığı dereceler aşağıdaki şekilde oluştu.
A kategorisinde Salih Uçucu En İyi Maximum Rating <2000 kategorisinde üçüncü olarak kürsüye çıktı.
B kategorisinde Sevil Barutçu ve WCM Elif Zeren Yıldız En İyi Kadın sporcu kategorisinde üçüncü ve beşinci olarak ödül kazandılar.

14 yaş ve altı kategorisinde Arda Altundal birinci olurken, İsa Gülbaş üçüncü olarak kürsüye çıktılar. Bu kategoride yine Polen Nural beşinci, Umut Aslanyürek dokuzuncu ve Nadiye Bereketoğlu onüçüncü olarak ödül alırken, En İyi Kadın  sporcu kategorisinde Polen Nural birinci, Nadiye Bereketoğlu üçüncü ve Ecem Su Sovukluk dördüncü olarak ödül aldılar.
10 yaş ve altı kategorisinde Özgür Deniz Hasırcı yedinci, Hena Karadaş onbirinci, Ege Kılıç onüçüncü ve İlke Adal onbeşinci olarak ödül alırken, En İyi Kadın sporcu kategorisinde Hena Karadaş üçüncü, İlke Adal beşinci olarak ödül aldılar.
8 yaş ve altı kategorisinde Erdem Avcı ikinci, Ali Eren Hasırcı üçüncü olarak kürsüde yer bulurken, Eylül Mirioğlu beşinci oldu. En İyi Kadın sporcu kategorisinde Eylül Mirioğlu birinci, Duru İlayda Sovkluk beşinci olarak ödül aldılar. Tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

TURNUVALAR

Banner - Market

tsf market_ban

Hakem Eğitim Videoları

adayhakem logo

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase