banner isbank

ÖZEL HATAY DOĞUŞ OKULLARI CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

Dou Okullar_227-28 Ekim tarihlerinde Özel Hatay Doğuş Okulları Aşağıokçular Kampüsü’nde gerçekleşen Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasına çeşitli illerden Hatay, Ankara, Kahramanmaraş, Mersin, Adana, Osmaniye den gelen 328 sporcu katıldı.

İki gün devam eden turnuvanın ödül töreninde okul adına konuşma yapan Doğuş Okulları Genel Müdürü Celal GÜNAY Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sultan Daban’a, turnuvada görev yapan hakem heyetine, Turnuva Başhakemi Aslan Gürdaş’a, TSF Hatay il temsilcisi Bedrettin Günay’a, okul adına turnuvayı koordine eden Turnuva Direktörü Lale Türüç’e ve şehir dışından katılan tüm sporculara teşekkür etti.

GÜNAY; ’’Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası vesilesiyle bize Cumhuriyeti kazandıran Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla ve minnet duygularımla anıyorum’’ dedi. Ardından Okulun Genel Müdürü Celal Günay turnuvada görev alan hakem heyetine ve turnuva direktörüne teşekkür belgelerini takdim etti.

7-8 yaş kategorisinde yarışan tüm sporculara madalyaları turnuva alanında verilirken, 7- 8- 10- 12 yaş ve Açık kategorilerinde ilk üçe kupa, dördüncü ve beşinciye madalya ve tüm kategorilerde yarışan en iyi ilk üç bayan sporcuya madalyaları ödül töreninde verildi.

Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sultan DABAN yaptığı kapanış konuşmasında bu büyük ve anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Özel Doğuş Okulları yönetici kadrosuna ve Genel Müdürü Celal Günay’a teşekkürlerini belirterek katılımcı sporcuları tebrik etti.
Turnuvada derece yapan tüm sporcular ödüllerini alarak ödül töreni sonlandırıldı.

                                                          DERECE YAPAN SPORCULAR

7 YAŞ KATEGORİSİ

1.DEMİRCAN BOZDEMİR

2.GÜNEŞ BOĞDAY

3.ARAS EMİR DEMİR

4.MEHMET KILIÇ

5.EFE ÇELİKER

EN İYİ BAYAN

1.GÜNEŞ BOĞDAY

2.ZEYNEP KABA

3.SULTAN ÇEKİÇ

8 YAŞ KATEGORİSİ

1.KEREM ARDA GÖZEN

2.DORUK GÜRSEL

3.ULAŞ NİSAN

4.EMİR URAS NADAR

5.ALİ DOĞRU

EN İYİ BAYAN

1.BERİL ŞERBETÇİGİL

2.DURU YİĞİTBAŞI

3.SİDRA CEMALİ

10 YAŞ KATEGORİSİ

1.ÇAĞDAŞ PİŞKİNPAŞA

2.SEDA CUMALİ

3.YAŞAM YILMAZ

4.ERDEM AVCI

5.REZZAN ÖZTAY

EN İYİ BAYAN

1.SEDA CEMALİ

2.REZZAN ÖZTAY

3.BEREN MİÇOĞULLARI

12 YAŞ KATEGORİSİ

1.HENA KARADAŞ

2.ATAHAN ÇOLAKOĞLU

3.NADİYE BEREKETOĞLU

4.ALİ BORA DOĞRU

5.EDİP DOĞRU

EN İYİ BAYAN

1.HENA KARADAŞ

2.NADİYE BEREKETOĞLU

3.ÇAĞLA DENİZ POLAT

AÇIK KATEGORİSİ

1.BUĞRA UÇAR

2.GÖKSEL YILDIZAK

3.İBRAHİM BERK ZUBAROĞLU

4.MEHMET DENİZ ERBAŞ

5.ARDA ALTUNDAL

EN İYİ BAYAN

1.ÇAĞLA PİŞKİNPAŞA        

2.POLEN NURAL

3.ELİF TUTAR



Dou Okullar_2

Dou Okullar_1

Dou Okullar_3

TURNUVALAR

Banner - Market

tsf market_ban

Hakem Eğitim Videoları

adayhakem logo

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase